SALONEK

Pro soukromé, firemní a jiné události nabízíme SALONEK s kapacitou do 40 osob s vlastní zahrádkou (+ 30 míst). Na požádání rezervujeme také celou restauraci s kapacitou do 80 osob + přilehlá zahrádka 30 míst. Na zpestření zábavy zprostředkujeme také hry v místní KUŽELNĚ, která je propojena se salonkem. 
Sestavujeme klasické menu (dva, tři, čtyři chody) rautové občerstvení (teplý i studený raut, grilování) a nabízíme také široký doprovodný program (Cimbálová muzika, živá muzika, DJ, History tour Kroměříž - vláček, karikaturista, živé sochy a další).

Cestovní kanceláře/agentury - ZÁJEZDY - autobus lze zaparkovat na Hanáckém náměstí, což je přibližně 12 min chůze do centra města nebo Květné zahrady.

Firmy - k dispozici plátno + projektor, flipchart, zajistíme vinné degustace, degustace stařených rumů a whisky a další doprovodný program. 

Oslavy narozenin, svatební hostiny a jiné události - sestavíme Vám menu dle přání nebo také rautové občerstvení. Zajistíme Vám doprovodný program od fotografa, přes muziku až po zábavu.

Informace a cenové nabídky poptávejte na info@restauracemyslivna.cz nebo + 420 720 070 555